درباره ما

با پیشرفت اینترنت و بستر آنلاین در کشور و همچنین با ترویج فرهنگ خرید آنلاین، باعث شد تعداد افرادی که حداقل یکبار به صورت اینترنتی کالای مورد نظر خودشان را خرید می‌کنند، رشدی پر سرعت همچون اینترنت داشته باشند. باید بپذیریم که رفته رفته با پیشرفت این بستر و آگاهی افراد از مزیت های خرید آنلاین نسبت به  آفلاین، درصد بیشتری از معاملات را به خود اختصاص خواهد داد.


البته که نباید تاثیر اپیدمی بیماری کرونا را در این مسیر نادیده گرفت. با اینکه متاسفانه این بیماری، جان انسان های زیادی را گرفته و محدودیت های زیادی برای زندگی عادی ما ایجاد کرده ، اما شاید بتوان گفت تنها اثر مثبتی که این بیماری داشته ، پیشرفت بستر آنلاین ( آموزش، معاملات، خدمات و ... ) بوده است. 


از همین رو، ما تصمیم گرفتیم با ایجاد فروشگاه اینترنتی یوسوکو، در زمینه محصولات دیجیتال (لپ تاپ، گوشی موبایل و تجهیزات جانبی آن، آل این وان، پرینتر و ...) تجربه ای که سالیان سال است به صورت آفلاین به دست آورده ایم را، اینبار در بستر آنلاین برای کاربران عرضه کنیم. هدف فروشگاه اینترنتی یوسوکو این است که  کالای دست اول را برای مصرف کنندگان نهایی کاربران فراهم کند. این به معنای این است که به روزترین محصولات را با قیمت مناسب به صورت مستقیم به دست کاربران عزیز خواهد رساند.

همچنین این فروشگاه با ابزار و توانمندی که در اختیاردارد می‌تواند علاوه بر بازار B2C، در حوزه B2G که نیاز به توانایی تامین کالا به صورت عمده برای شرکت ها و ارگان ها  است ، فعالیت داشته باشد.


تجربه، تخصص و تمرکز فروشگاه اینترنتی یوسوکو بر روی کالا های دیجیتال باعث خواهد شد که رقابت در این حوزه سالم تر و نزدیک تر بین دیگر فروشگاه های اینترنتی برقرار شود و این باعث خواهد شد تا کیفیت و فعالیت بازار آنلاین با پیشرفت چشمگیری رو به رو شود .


از نظر فروشگاه اینترنتی یوسوکو، خرید آنلاین در 3 مرحله، نسبت به خرید به صورت آفلاین مزیت دارد:


مرحله پیش از خرید:

 • یوسوکو با داشتن تیم متخصص و با تجربه در زمینه دیجیتال، در تلاش است که این تجربه را به صورت محتوا به کاربران و مصرف کنندگان کالا برساند تا  با دیدن و خواندن این نقد و بررسی ها، بهترین و کارآمد ترین انتخاب را قبل از خرید نهایی داشته باشند .
 • همچنین یوسوکو در نظر دارد با ایجاد بستری مناسب و ایجاد انگیزه های لازم برای خریداران، نظرات آنها را هم در جهت راهنمایی های کاربران بعدی، جذب کند تا این چرخه، باعث شود تا همگان بتوانند بهترین انتخاب را قبل از خرید کالا ها در تمامی برند ها داشته باشند.
 • با اعلام مشخصات تمامی محصولات به صورت صحیح و دقیق، همچنین اعلام گارانتی و سلامت فیزیکی محصولات، می‌توانیم با القا حس اطمینان به کاربران، تجربه خرید خوبی رو برای آنها فراهم کنیم.
 • خرید آنلاین محدودیت زمانی و مکانی ندارد. شما در هر زمان و جایی که حضور داشته باشید، فقط با داشتن اینترنت می‌توانید کالا مورد نیاز خود را سفارش بدهید تا، فروشگاه اینترنتی یوسوکو در سریع ترین زمان ممکن آن را پردازش و به دست شما  برساند.مرحله حین از خرید

 • به دلیل مشخص بودن قیمت های کالا ها و امکان مقایسه قیمت توسط کاربران با دیگر فروشگاه های اینترنتی و حتی آفلاین، باعث می‌شود تا کاربر کمترین و مقرون به صرفه ترین گزینه رو انتخاب کند.
 • فارغ از نکته بالا، فروشگاه اینترنتی یوسوکو با ایجاد امکان ارتباط مستقیم با تامین کنندگان و واردکنندگان کالا، در این عرصه بسیار توانا ست و می‌تواند تضمین قیمت مناسب کالا ها را به مصرف کنندگان ارائه نماید.
 • به دلیل وجود انواع برند ها و همچنین تنوع بسیار بالا ی محصولات، این امکان به مصرف کنندگان داده خواهد شد که تمام نیاز خود را در یک سبد و در بستر آنلاین فراهم کنند، بدون نیاز به مراجعه به فروشگاه های متعدد آفلاین.
 • تضمین اصالت کالا ها و مشخص بودن گارانتی معتبر آنها باعث خواهد شد که مصرف کنندگان، حس اطمینان خاطر و به دنبال آن تجربه خوبی را در خرید آنلاین از فروشگاه اینترنتی یوسوکو داشته باشند.
 • در نهایت، فروشگاه اینترنتی یوسوکو با در نظر گرفتن مناسبت ها و فرصت های مناسب، با ایجاد جشنواره های تخفیف، باعث خواهد شد که این تجربه ی خوشایند (من با پایین ترین قیمت ممکن خریدم!) که واقعا جذاب است را دائما داشته باشید.


مرحله بعد از خرید

 • فروشگاه اینترنتی یوسوکو این تضمین را به شما خواهد داد که تمامی کالا هایی که گارانتی دارند، در صورت داشتن هر مشکل و یا ایجاد هر مشکل در آینده، گارانتی های معتبر این کالا ها پاسخگو خواهند بود و در جهت رفع مشکل شما تمام تلاش خود را خواهند کرد.
 • همچنین یوسوکو در نظر دارد که با جذب نظر کاربران و خریداران قبلی سایت، و ایجاد بستر امتیاز دهی و باشگاه مشتریان یوسوکو، حس رضایت را در این عزیزان دو چندان کند.